הסיפור של GO

GO - מגוון פתרונות תזונה לספורטאים

מכירים אותנו?

אנחנו GO, מותג מבית תנובה, המספק מגוון פתרונות תזונה לספורטאים. אנחנו יודעים כמה חשוב לך לנצח, גם אם זה אומר לעבוד קשה, להמשיך ולהתמיד בנחישות, עד להשגת המטרה. לנו חשוב לצייד אותך בתזונה שתתמוך בדרך שלך ותעזור לך למקסם את האימונים ולהגיע לתוצאות שרצית. יש לנו מגוון מוצרים, שכל מי שדוגל בשגרה ספורטיבית, או רוצה לאמץ אורח חיים בריא, יוכל לשלב בתזונה היומיומית שלו.

כחלק מתנובה, חברת המזון המובילה בישראל כבר מעל ל-90 שנה, יש לנו את הזכות לספק לכל בית בישראל מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, שפותחו בליווי מיטב המומחים בארץ. אנחנו המותג היחיד בישראל (ומהבודדים בעולם) שמספק מוצרי מזון מצוננים לספורטאים, בין אם הם צורכים מוצרי חלב או לא. נכון לשנת 2021, אנחנו מציעים לקהל הספורטאים מגוון מוצרים מועשרים בחלבון כגון: יוגורטים, מעדנים, משקאות חלב, מעדנים ללא חלב ומשקאות ללא חלב.

לא סתם הפכנו למומחים בעולם מוצרי החלב, בשביל תנובה זו מסורת ואחרי שנים של ניסיון וצבירת ידע, הרגשנו שאנחנו יכולים להציע גם מוצרי חלבון מחלב ישראלי. אבקות החלבון של GO מיוצרות במפעל "בעמק תעשיות טכנולוגיות" מבית תנובה, בתהליך מבוקר תוך הקפדה על סטנדרט איכות ובטיחות המזון הגבוה ביותר, כמו שתנובה יודעת. המוצרים פותחו על ידי צוות מומחים בליווי תזונאי ספורט מוביל, במטרה להתאים את הרכב החלבון באבקה לצרכי המתאמנים.

בטוחים שהמוצרים החדשניים של GO ישתלבו מעולה בשגרה שלך ויתנו לך את הדחיפה הנכונה, כדי להמשיך ולכבוש יעדים. נשמח תמיד לעמוד לשירותך.

image2AboutUs